Term of Service | About Us | Get in Touch
Hot Deals & Special Promo
Home » Product » 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28)

1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28)

1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28)

US $ 520.00 US $ 457.60 11% OFF

GET THE LATEST PROMO & PRICE
for this product

Or you can click this button :

PRODUCT DETAIL

Details about product 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28) are here :

1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28),Çinden ve diğer ülkelerden ürün satın alın. Üstelik ücretsiz gönderim, sınırlı indirimler, kolay iade seçeneği ve müşteri garantisi gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz! ✓ Ücretsiz Kargo Worldwide tadını çıkarın! ✓ Sınırlı Zaman Satış ✓ Kolay Dönüş


Image gallery :

Image 1 - 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28) Image 2 - 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28) Image 3 - 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28) Image 4 - 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28) Image 5 - 1310/1550nm Fiber Optik OTDR Reflectometer 28/26dB 1.5/8 m Ölü Bölge, taşıma Çantası, FC/SC/ST Konnektörleri, (Model # FF80D28)

Other Products :

US $457.60